Kdy jsou British Soap Awards 2017 a kdo je nominován? Vše, co potřebujete vědět o hvězdném obřadu

Tv Zprávy

Váš Horoskop Pro Zítřek

Vše, co potřebujete vědět o letošních cenách British Soap Awards(Obrázek: ITV)



Dnes v noci budou oceněny největší hvězdy, momenty a příběhy mýdlové země.



V Manchesteru se dnes večer konají ceny British Soap Awards 2017 - v televizi však budou až příští týden.



Hvězdy přicházejí ve svých houfech na hvězdnou akci, považovanou za Oscary mýdlového světa.

Výroční ceremoniál probíhá od roku 1999 a bude to již 19. rok, kdy bude vysílán v televizi.

ufc 243 uk čas

Bude se zobrazovat na ITV v úterý od 20:00.



Hostitelem je Phillip Schofield (Obrázek: ITV)

O hlavní ceny budou bojovat hvězdy z show včetně Coronation Street, Emmerdale, EastEnders, Hollyoaks a Doctors.



Obřad měl být původně vysílán živě, ale byl přesunut tak, aby nebyl v rozporu s benefičním koncertem One Love Manchester od Ariany Grande, který se koná zítra večer.

Pořádnou událost pořádá Phillip Schofield.

Kdo je tedy nominován na jaká ocenění?

Nejlepší herec

Scott Maslen (Jack Branning - EastEnders)

Danny Dyer (Mick Carter - EastEnders)

Davood Ghadami (Kush Kazemi - EastEnders)

Simon Gregson (Steve McDonald - Corrie)

William Roache (Ken Barlow - Corrie)

Jack P Shepherd (David Platt - Corrie)

John Middleton (Ashley Thomas - Emmerdale)

Danny Miller (Aaron Dingle - Emmerdale)

Danny Dyer je za nejlepšího herce (Obrázek: BBC)

William Roache je také nominován (Obrázek: ITV)

Matthew Wolfenden (David Metcalfe - Emmerdale)

Jamie Lomas (Warren Fox - Hollyoaks)

Ben Ryan Davis (Nick Savage - Hollyoaks)

Gregory Finnegan (James Nightingale - Hollyoaks)

Chris Walker (Rob Hollins - lékaři)

Ashley Rice (doktor Sid Vere - lékaři)

Owen Brenman (Dr. Heston Carter - lékaři)

Nejlepší herečka

Lacey Turner (Stacey Branning - EastEnders)

June Brown (Dot Branning - EastEnders)

Diane Parish (Denise Fox - EastEnders)

Kym Marsh (Michelle Connor - Corrie)

Lucy Fallon (Bethany Platt - Corrie)

Jane Danson (Leanne Tilsley - Corrie)

Charlotte Bellamy (Laurel Thomas - Emmerdale)

Lucy Fallonová se uchází o nejlepší herečku (Obrázek: WireImage)

Diane Parish je pro stejný gong (Obrázek: BBC)

Natalie J Robb (Moira Dingle - Emmerdale)

Zoe Henry (Rhona Ghoskirk - Emmerdale)

b a q znamenají

Anna Passey (Sienna Blake - Hollyoaks)

Jessica Fox (Nancy Osborne - Hollyoaks)

Rachel Adedeji (Lisa Loveday - Hollyoaks)

Laura Rolins (Ayesha Lee - lékaři)

Lorna Laidlaw (paní Tembe - lékaři)

Bharti Patel (Ruhma Hanif - lékaři)

Nejlepší mýdlo

EastEnders

Korunovační ulice

Loni vyhrál Emmerdale

(Obrázek: ITV)

Emmerdale

Hollyoaks

Lékaři

Nejlepší mužský dramatický výkon

Simon Gregson (Steve MacDonald - Corrie)

Ian Midlane (Dr. Al Haskey - lékaři)

Steve McFadden (Phil Mitchell - EastEnders)

Simon Gregson je nominován za roli Steva MacDonalda (Obrázek: ITV)

John Middleton (Ashley Thomas - Emmerdale)

Kieron Richardson (Ste Hay - Hollyoaks)

Nejlepší ženský dramatický výkon

Kym Marsh (Michelle Connor - Corrie)

Dido Miles (Dr. Emma Reid - Lékaři)

Diane Parish (Denise Fox - EastEnders)

Charlotte Bellamy je připravena na její zobrazení jako Laurel (Obrázek: MDM)

Charlotte Bellamy (Laurel Thomas - Emmerdale)

Nadine Mulkerrin (Chlo McQueen - Hollyoaks)

Nejlepší komediální výkon

Dolly-Rose Campbell (Gemma Winter-Corrie)

Elisabeth Dermot Walsh (Dr. Zara Carmichael - lékaři)

Tameka Empson (Kim Fox-Hubbard-EastEnders)

Nicole Barber-Lane

Nicole Barber Lane je nominována z hraní Myry

Dominic Brunt (Paddy Kirk - Emmerdale)

Nicole Barber Lane (Myra McQueen - Hollyoaks)

Nejlepší mladý herec

Elle Mulvaney (Amy Barlow - Corrie)

Baby Carriage Blue (Dennis Rickman - EastEnders)

Isobel Steele (Liv Flaherty - Emmerdale)

Ela May Demircan (Leah Barnes - Hollyoaks)

Elle Mulvaney je nominována

Padouch roku

Connor McIntyre (Pat Phelan - Corrie)

Lucy -Jo Hudson (Rhiannon Davis - lékaři)

Jake Wood (Max Branning - EastEnders)

Gillian Kearney (Emma Barton - Emmerdale)

Persephone Swales-Dawson (Nico Blake-Hollyoaks)

Persephone Swales-Dawson 'Inside Soap' Awards, Londýn, Velká Británie - 3. října 2016

Persephone Swales-Dawson se chystá na padoucha roku (Obrázek: Funkce Rex)

Nejlepší nováček

Rob Mallard (Dan Osbourne - Corrie)

Ritu Arya (Dr. Megan Sharma - lékaři)

Zack Morris (Keegan Baker - EastEnders)

Sally Dexter (Faith Dingle - Emmerdale)

Duncan James (Ryan Knight - Hollyoaks)

Rob Mallard je nejlepší nováček (Obrázek: ITV)

Nejlepší partnerství na obrazovce

Malcolm Hebden & Patti Clare (Norris Cole & Mary Taylor - Corrie)

Matthew Chambers & Elisabeth Dermot Walsh (Dr. Daniel Granger a Dr. Zara Carmichael - lékaři)

James Bye & Lacey Turner (Martin & Stacey Fowler - EastEnders)

John Middleton & Charlotte Bellamy (Ashley & Laurel Thomas - Emmerdale)

Richard Linnell & Kassius Nelson (Alfie Nightingale & Jade Albright - Hollyoaks)

Erica a Norris v Korunovační ulici

Norris a Mary jsou oblíbená komediální dvojice v mýdlové zemi (Obrázek: ITV)

Nejlepší jednotlivá epizoda

Kylieina smrt (Corrie)

Vánoční koleda (lékaři)

Lee On The Edge (EastEnders)

Ashleyův úhel pohledu (Emmerdale)

tom kerridge před a po

Co je to souhlas? (Hollyoaks)

Ashley trpěla demencí (Obrázek: ITV)

Scéna roku

Michelle Goodbye To Ruairi (Corrie)

Pronásledován jeho hlasy (doktoři)

Konec Ronnieho a Roxyho (EastEnders)

Hotten Bypass Pile Up (Emmerdale)

Jade se loučí s Alfiem (Hollyoaks)

Roxy a Ronnie opustili EastEnders v dramatických scénách (Obrázek: BBC)

Nejlepší příběh

The Grooming Of Bethany (Corrie)

Rhiannonova druhá šance (lékaři)

Leeovo duševní zdraví (EastEnders)

Ashleyova demence (Emmerdale)

Teenage Cancer (Hollyoaks)

Národ zachvátila linie péče o Bethany (Obrázek: ITV)

Můžete ještě hlasovat?

Hlasování ve skutečnosti skončilo 2. května, ale v úterý se budete moci naladit a zjistit, zda vaši oblíbení vyhráli.

* Ceny British Soap Awards se budou vysílat v úterý ve 20:00 na ITV

Viz Také: