Lewis Hamilton ‚svázaný a unesený‘ Willem Smithem před Velkou cenou

Celebrity News

Váš Horoskop Pro Zítřek

Lewis Hamilton sdílel veselý návrat, když byl unesen a přivázán k židli hercem Willem Smithem.

Hollywoodská hvězda plánovala ukrást identitu mega hvězdy Formule 1 a místo něj se zúčastnit Velké ceny Abú Zabí

jennifer lopez ben affleck

Lewis zveřejnil video ze senzace, ke které došlo těsně před závodem v roce 2018.

Šampion se zdá být přilepený na židli a v klipu vypadá viditelně zoufale, což fanouškům na pár sekund dělalo starosti, než se ukázalo, že jde o praktický vtip.

Je slyšet, jak závodník říká Willovi: „Brácho, vážně, tohle není cool.“

Lewis byl Willem přepaden před dvěma lety

mini-já herec

Filmová hvězda chtěla dostat do rukou Mercedes a vzít ostatní piloty F1.

Řekl, že lidé si toho přepínače u řidiče nevšimnou a křičeli: „Ty černý, já jsem černý, nikdo nepozná rozdíl!“

Brilantní video končí, když Will opouští sportovní hvězdu přivázanou k židli a Lewis volá: „Měl jsi lépe vyhrát, člověče!“

Samozřejmě to byl jen vtip a skutečný závodník se dostal na startovní rošt, kde dokončil sezónu F1 na vysoké úrovni, když převzal kostkovanou vlajku Abú Zabí s náskokem 2,581 sekundy.

2017 10librová bankovka

Chtěl místo něj závodit v Abú Zabí

Lewis byl ohromen - ale popřál mu štěstí v závodě!

Brit od té doby nepřestal vyhrávat - a zveřejnil klip znovu na twitteru.

Řekl: „Před 2 lety mě Will Smith svázal a ukradl mi sedadlo!“

Lewis byl králem tohoto sportu pět z posledních šesti let a přitom překonával řadu rekordů.

V historických knihách je Hamilton na špici statistik pole position, vítězství v závodech a světových titulů.