Derby 1-2 Manchester United RECAP: Chong a Pellistri góly pečetí vítězství před sezónou

Fotbal

Váš Horoskop Pro Zítřek

Aktualizace převodu: Man Utd „dohodne osobní podmínky“ s Varane

Klíčové události

Manchester United zahájil předsezónní přípravu přátelským vítězstvím nad Derby County v Pride Parku

Muži Ole Gunnara Solskjaera si připsali vítězství 2: 1 nad mistrovstvím, které vedl Red Devils; ikona Wayne Rooney.

Tahith Chong, který se připojil k hostování do Birminghamu City, vstřelil dobře vzatý první poločas a předal United vedení.

A Facundo Pellistri z Uruguaye zdvojnásobil výhodu na začátku druhé třetiny poté, co Solskjaer během přestávky šílel devět změn.

Colin Kazim-Richards snížil nedoplatky, než Jesse Lingard pozdě rozdrtil břevno, když United zvítězili.

Derby: Roos, Byrne, Jagielka, Davies, Buchanan, Bird, Shinnie, Aluko, Lawrence, Morrison, Baldock

Man Utd: Heaton, Mata, Greenwood, Wan-Bissaka, Williams, Levitt, Elanga, Garner, Tuanzebe, Mengi, Chong

14:49 KLÍČOVÁ UDÁLOST

Na plný úvazek-Derby 1-2 Man United

Skončí to vítězstvím United, ale Derby je tvrdě zatlačilo.

Ole Gunnar Solskjaer bude spokojený s tréninkem pro své hráče, s některými povzbudivými výkony od jejich dětí.

Pokud jde o Derby, vezme si hodně povzbuzení ze svého vystoupení proti jednomu z velkých kluků Premier League.

zábavné hotely pro děti

Kampaň Derby začíná 7. srpna domácím zápasem proti Huddersfieldu. Pokud jde o Unied, začínají sezónu Premier League o týden později, doma v Leedsu.

14:43 Ricky Charlesworth

Posledních pět minut

United se drží míče, aby se podívali na vítězství.

Nevylučujte však Derby. hej, celý den jsem vypadal ostře a bezpochyby se budu honit za ekvalizérem zvyšujícím morálku.

14:39 Ricky Charlesworth

Roh

Berani se rychle lámou a Kazim-Richards 'apos; centr míří za roh.

Domácí fanoušci se snaží řvát svůj tým k vyrovnání.

14:37 Ricky Charlesworth

A tady je cíl Derbyho

Ztělesněním zachycení vysokého obratu z Derby a kvalitní povrchové úpravy od Kazim-Richards #mufc pic.twitter.com/WCswgEoHOZ

Bar!

Jesse Lingard uspěchal střelu z břevna s dobře zbitým Marshallem.

Pěkně se otevírá a míří do závěrečných 15 minut.

14:29 Ricky Charlesworth

Zavřít!

Derby to opravdu zkouší a Isaac Hutchinson se blíží araspingovým pohonem, který letí těsně vedle sloupku.

Více k cíli

Kazim-Richards byl vyzván, aby vystřelil dav, a on to nechal, nechal se vytrhnout z přibližně 30 yardů výstřelem, který letěl kolem Lee Granta.

Derby se mění

County přivedlo spoustu hráčů, včetně skotského brankáře Davida Marshalla.

14:17 KLÍČOVÁ UDÁLOST

2: 0 pro hosty a dobře zpracovaný gól to také bylo.

Facundo Pellistri obepíná brankáře a po nádherném týmovém tahu se oťukává.

14:12 Ricky Charlesworth

Změny ovlivňují průtok

Tok hry United bezpochyby ovlivnilo tolik změn.

Po restartu zůstaly na hřišti pouze jejich dvě středové poloviny.

14:06 Ricky Charlesworth

Zavřít!

Alex Telles & apos; volný kop je odvrácen na roh, United hledají rychlý start do druhé půle.

14:02 Ricky Charlesworth

Zpátky v plném proudu

Lee Grant, dříve Derby, je na místě Heatona jako jedna z devíti změn pro United.

Hostitelem je Colin Kazim-Richards.

13:55 Ricky Charlesworth

Spousta změn

Podle očekávání došlo k přívalu náhrad.

Jako United jsou Jesse Lingard, Andreas Pereira a Nemanja Matic.

13:48 Ricky Charlesworth

Poločas

Do přestávky United vedlo 1: 0 díky gólu Tahitha Chonga.

Ve druhém poločase očekávejte spoustu změn.

13:45 Ricky Charlesworth

Greenwood jde blízko

Bludiště běží a Mason Greenwood vidí střelu odrazenou.

Je to první skutečný dopad, který dnes forward udělal.

13:40 Ricky Charlesworth

Uložit!

Tom Heaton skvěle chytá, aby udržel hráče Derby jen pár let po, po Curis Davies ' sražená hlavička.

Zásadní kousek brankáře od debutanta

13:36 Ricky Charlesworth

United udržují pořádek v držení

Berani se snaží udržet míč v držení, protože tým United šéfuje.

Pro stranu mistrovství je to zkouška trpělivosti.

13:33 Ricky Charlesworth

Šance!

Tom Lawrence přikývne poté, co se mu míč pěkně posadil ze středu.

Prostřední bod poločasu

Nápoj přestávka. A v těch vedrech je to také dobře vydělané.

13:20 KLÍČOVÁ UDÁLOST

Tahith Chong střílí domů na druhý pokus poté, co Kelle Roos popadl své počáteční úsilí.

1-0 United

13:13 Ricky Charlesworth

Derby zvyšuje ante

Domácí měli několik rohů a krátce zahrozili, ale Tom Heaton se vyrovnal krotkému úsilí.

Povzbuzující pro hostitele.

13:07 Ricky Charlesworth

Fanoušci Man United dobrým hlasem

Hostující mají dobrou vokální přítomnost a jejich tým si užívá spoustu míče na začátku rány.

13:03 Ricky Charlesworth

První pokus

Rychlý start Derbyho a trialistu Sama Baldocka zasáhne střelu, která je odvrácena na roh.

13: 01Ricky Charlesworth